Дата: 08.10.19 р.

КОБ-20

Устаткування

Данилів О.В., 12

Тов-во

Стахів О.Г., 32

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

К-31

Інформ. техн..

Пітух С.П., 31

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 15

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

К-30

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

КБ-10

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Устаткування

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Намурована М.В., 21

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

КБ-11

Фізкультура

Українець А.І.

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Лабораторна робота

Лабораторна робота

КТ-19

 

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Шандро О.А.,21

КОБ-18

Захист Вітчизни

Марушенко В.К., 11

Калькуляція

Намурована М.В., 21

ТПЇ

Шандро О.А., 34

ТПЇ

Шандро О.А., 34

КОБ-16

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Профетика

Савчук Л.М., 34

Обладнання

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Намурована М.В., 21

КОБ-17

Тов-во

Намурована М.В., 21

Фізкультура

Українець А.І.

Профетика

Савчук Л.М., 31

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

О-58

 

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Економіка

Ониськів Н.Б., 44

Обладнання

Швець Л.П., 35

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 32

ПАП-9

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Економіка

Ониськів Н.Б., 44

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

АТ-21

Психологія

Савчук Л.М., 34

Право

Хромей Г.В., 46

Техн. тур. обсл.

Бучинська Н.Ю., 45

Географія туризму

Бучинська Н.Ю., 45

ТО-5

 

Електронна комерція

Болотинюк І.М., 41

Іноземна мова

Андріїв О.Б., 47

Реклама в туризмі

Храбатин О.І., 43

ГО-4

Друга іноземна мова

Андріїв О.Б., 47

Інформ. сист.

Пітух С.П., 31

Орган. обслуг. в г.

Котенко М.А., 15

 

ГО-5

 

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 15

Фізкультура

Українець А.І.

Орган. обслуг. в г.

Котенко М.А., 15

ТО-6

Іноземна мова

Федун Н.В.

Сільський туризм

Бучинська Н.Ю., 38

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Фізкультура

Українець А.І.

М-3

 

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Правознавство

Хромей Г.В., 46

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 44

КТ-17

Хімія

Гимон Л.В., 45

Хімія

Гимон Л.В., 45

Екологія та БЖД

Волощук В.В., 11

 

РО-6

 

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Екологія та БЖД

Волощук В.В., 11

ГО-6; М-6

Історія України

Хромей Г.В., 46

Іноземна мова

Андріїв, Федун

Хімія

Гимон Л.В., 43

Математика

Клюба О.М., 46

Розклад занять

 в групі К-57 «Кухар третього розряду»

з 07.10.2019 по 11.10.2019

 

Понеділок

07.10.19.

Вівторок

08.10.19.

Середа

09.10.19.

Четвер

 10.10.19.

П’ятниця 11.10.19.

К-57

на 11.45

на 11.45

 

 

 

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.31

1п. (2год.) к.15

1п. (2год.)

1п. (2год.) к.12

 

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

 

 

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.31

2п.(2год.) к.15

2п. (2год.)

2п. (2год.) к.12

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

  

 

 

 

3п. (2год.) к.22

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.22

3п.(2год.)

3п.(2год.) к.33

 

 Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

 

 

4п. (2год.) к.22

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.22

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.33

 

 Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

 

 

 

                        Методист                                                Князєва Н.О.

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.