Дата: 09.10.19 р.

КОБ-20

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Фізкультура

Радецька, Українець

Виховна година

К-31

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

 

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

Устаткування

Данилів О.В., 12

Виховна година

К-30

 

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Виховна година

КБ-10

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Орган. в-ва

Косовська Л.І., 33

Виховна година

КБ-11

 

Устаткування

Данилів О.В., 12

Калькуляція

Намурована М.В., 21

Виховна година

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 32

КТ-19

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 32

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Виховна година

КОБ-18

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

ТПЇ

Шандро О.А., 21

ТПЇ

Шандро О.А., 22

Виховна година

КОБ-16

Профетика

Савчук Л.М., 34

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Виховна година

КОБ-17

 

 

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Тов-во

Намурована М.В., 21

Тов-во

Намурована М.В., 21

О-58

Обладнання

Швець Л.П., 33

Фізкультура

Радецька, Українець

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 32

Виховна година

ПАП-9

Орган. тов-ва

Карач В.С., 35

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.,11

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Виховна година

АТ-21

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Техн. тур. обсл.

Бучинська Н.Ю., 45

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Виховна година

ТО-5

 

Техн. тур. обсл.

Кіндрачук Н.М., 47

Орган. екск. обсл.

Кіндрачук Н.М., 47

Орган. екск. обсл.

Кіндрачук Н.М., 47

Орган. гот. обсл.

Кіндрачук Н.М., 47

ГО-4

Орган. дозвілля

Кіндрачук Н.М., 45

Психологія

Савчук Л.М., 34

Будівлі і обладнання

Бучинська Н.Ю., 45

Виховна година

ГО-5

Математика

Клюба О.М.. 44

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 44

Захист Вітчизни

Марушенко В.К.,43

Виховна година

ТО-6

Іноземна мова

Федун Н.В.

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Історія України

Хромей Г.В., 46

Виховна година

М-3

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Захист прав споживачів

Карач В.С., 35

Укр. мова

Савчук Л.М., 34

Виховна година

КТ-17

Фізкультура

Українець А.І.

Іноземна мова

Федун, Чупрунова

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 44

Виховна година

РО-6

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Виховна година

ГО-6; М-6

Зарубіжна літ-ра

Бевська Т.В., ш

Фізика

Каспрук О.Б., ш

Екологія

Волощук В.В., 11

Виховна година

Розклад занять

 в групі К-57 «Кухар третього розряду»

з 07.10.2019 по 11.10.2019

 

Понеділок

07.10.19.

Вівторок

08.10.19.

Середа

09.10.19.

Четвер

 10.10.19.

П’ятниця 11.10.19.

К-57

на 11.45

на 11.45

 на 11.45

 

 

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.31

1п. (2год.) к.15

1п. (2год.)

1п. (2год.) к.12

 

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.

 

 

Гігієна та санітарія

Карасьова Н.І. 

 

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.31

2п.(2год.) к.15

2п. (2год.)

2п. (2год.) к.12

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.  

 

Гігієна та санітарія

Карасьова Н.І. 

 

 

3п. (2год.) к.22

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.12

3п.(2год.)

3п.(2год.) к.33

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В. 

 

Устаткування

Данилів О.В.

 

 

 

4п. (2год.) к.22

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.12

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.33

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В. 

 

Устаткування

Данилів О.В. 

 

 

 

 

 

 

 

 

                        Методист                                                Князєва Н.О.

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.