Дата: 11.10.19 р.

КОБ-20

Тов-во

Стахів О.Г., 22

ТПЇ

Олійник Н.П., 32

Устаткування

Данилів О.В., 12

 

К-31

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 32

ТКВ

Зайцева Г.Т., 22

 

Фізкультура

Радецька О.В.

 

К-30

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

Калькуляція

Зайцева Г.Т., 22

 

КБ-10

Лабораторна робота

Лабораторна робота

Лабораторна робота

 

КБ-11

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Устаткування

Данилів О.В., 12

ТПЇ

Пйонтко Г.З., 13

 

КТ-19

Устаткування

Данилів О.В., 12

Фізкультура

Радецька О.В.

Санітарія і гіг.

Олійник Н.В., 32

 

КОБ-18

Тов-во

Намурована М.В., 21

Калькуляція

Намурована М.В., 21

Інформ. техн.

Пітух С.П.. 31

 

КОБ-16

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

Тов-во

Намурована М.В., 21

 

КОБ-17

Профетика

Савчук Л.М., 34

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

Орган. обслуг.

Лилак Г.М., 36

 

О-58

Обладнання

Швець Л.П.. 33

Охорона праці

Волощук В.В., 11

Профетика

Савчук Л.М., 34

 

ПАП-9

Захист Вітчизни

Марушенко В., 45

Техн. торг.

Храбатин О.І., 43

Бух.облік

Болотинюк І.М., 41

 

АТ-21

Інформ. техн.

Пітух С.П., 31

Психологія

Савчук Л.М., 34

Право

Хромей Г.В., 46

 

ТО-5

Орган. рест. обсл.

Косовська Л.І., 33

Орган. рест. обсл.

Косовська Л.І., 33

Екологія та БЖД

Волощук В.В., 11

 

ГО-4

Орган. обслуг. в г.

Котенко М.А., 15

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 15

Іноземна мова

Чупрунова А.В.

 

ГО-5

Укр. мова

Лук»янів Б.В., 38

Укр. літ-ра

Лук»янів Б.В., 45

Санітарія і гіг.

Котенко М.А., 15

 

ТО-6

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

Інформ. сист.
Болотинюк І.М., 41

Комун.д.

Ониськів Н.Б., 44

 

М-3

Інформ. сист.

Болотинюк І.М., 41

Розроблення товарів

Карач В.С., 35

Маркетинг

Храбатин О.І., 43

 

КТ-17

Менеджмент

Карач В.С.. 35

Історія України

Хромей Г.В., 46

Менеджмент

Карач В.С.. 35

 

РО-6

Історія України

Хромей Г.В., 46

Економіка п-ва

Ониськів Н.Б., 44

Барна справа

Косовська Л.І., 33

 

ГО-6; М-6

Математика

Клюба О.М., 44

Інформатика

Пітух С.П., 31

Укр. літ-ра

Лук»янів Б.В.,45

 

Розклад занять

 в групі К-57 «Кухар третього розряду»

з 07.10.2019 по 11.10.2019

 

Понеділок

07.10.19.

Вівторок

08.10.19.

Середа

09.10.19.

Четвер

 10.10.19.

П’ятниця 11.10.19.

К-57

на 11.45

на 11.45

 на 11.45

 

на 13.00

1п. (2год.) к.33

1п. (2год.) к.31

1п. (2год.) к.15

1п. (2год.)

1п. (2год.) к.13

 

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П. 

 

Гігієна та санітарія

Карасьова Н.І.

 

 

 

Техн. пригот.  їжі

Пйонтко Г.З.

 

2п.(2год.) к.33

2п.(2год.) к.31

2п.(2год.) к.15

2п. (2год.)

2п. (2год.) к.13

 

 

Інформаційні технології

Пітух С.П.  

 

Гігієна та санітарія

Карасьова Н.І. 

 

 

Техн. пригот.  їжі

Пйонтко Г.З.

 

3п. (2год.) к.22

3п.(2год.) к.46

3п.(2год.) к.12

3п.(2год.)

3п.(2год.) к.33

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

Устаткування

Данилів О.В.

 

 

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

4п. (2год.) к.22

4п.(2год.) к.46

4п.(2год.) к.12

4п.(2год.) к.11

4п.(2год.) к.33

 

 

Основи правових знань

Хромей Г.В.

 

 

Устаткування

Данилів О.В. 

 

 

Орг-ція в-цтва та обслуг.

Косовська Л.І.

 

 

Комп'ютерна допомога, встановлення програмного забезпечення, налаштування мереж, антивірусний захист тощо.КАБ 41.